Úklid kanceláří a domácností v Praze a okolí

Naše firma se zabývá komplexním poskytováním služeb v oblasti úklidu firem a domácností v Praze a okolí. 

Úklid kanceláří

Mnoho lidí tráví většinu dne v kanceláři a čisté pracovní prostředí může mít významný dopad i na produktivitu práce. Čistá kancelář zanechává dobrý dojem, jak na Vaše stávající, tak i potenciální budoucí klienty. Úklid kancelářských prostor provádíme na profesionální úrovni. Nabízíme jednorázové, ale i pravidelné úklidy včetně generálních úklidů jako např. tepování koberců, čalounění, mytí oken, úklid po malování nebo rekonstrukci…

Úklid domácností

Máte rádi čistou a uklizenou domácnost? Máte náročnou práci, nebo Vás na plný úvazek zaměstnávají děti a nestíháte úklid podle Vašich představ, tak jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli. Zajistíme jednorázové nebo pravidelné úklidy a budete mít čas na rodinu, práci nebo koníčky, které Vás naplňuji.

Jak pracujeme

Stačí se na nás obrátit telefonicky, emailem nebo přes kontaktní formulář a můžeme předběžnou nabídku probrat ihned. Přesnější nabídku Vám poskytneme, pokud se domluvíme na osobní návštěvě, kde probereme Vaše požadavky. Jakmile si vše odsouhlasíme, můžete si být jisti, že Vám nebudeme účtovat žádné skryté poplatky.


Poptat úklid